Ponad 48% Polek zmieniło swoje podejście do badań profilaktycznych
Według badania zrealizowanego w ramach kampanii #wKobiecejGłowie[1] ponad 48% Polek zmieniło swoje podejście do profilaktycznych badań lekarskich w czasie pandemii. Problemem były nie tylko odgórnie odwołane wizyty lekarskie, ale…